0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France Coupe de la Ligue
Paris Saint Germain FC
۰
۰
Olympique Lyonnais
Finished
۲۳:۴۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
ذوب آهن
۱
۱
Naft Masjed Soleyman FC
Finished
۲۰:۳۰
Saipa FC
۱
۰
Machine Sazi Tabriz
Finished
۲۰:۴۵
Sanat Naft Abadan FC
۱
۱
پدیده مشهد
Finished
۲۱:۰۰
Tractor Sazi Tabriz FC
۰
۰
پیکان
Finished
۱۹:۴۵
  Switzerland Super League
FC ST Gallen 1879
۶
۰
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
۲۳:۰۰
FC Sion
۰
۱
BSC Young Boys
Finished
۲۳:۰۰
FC Thun
۰
۰
FC Basel 1893
Finished
۲۳:۰۰
FC Lugano
۳
۱
Servette FC
Finished
۲۳:۰۰
FC Luzern
۲
۱
FC Zurich
Finished
۲۳:۰۰
  Austria 2. Liga
SV Ried
۹
۰
Floridsdorfer AC
Finished
۲۳:۰۰
SK Austria Klagenfurt
۶
۱
FC Wacker Innsbruck
Finished
۲۳:۰۰
FC Juniors OO
۳
۱
SV Horn
Finished
۲۳:۰۰
Kapfenberger SV 1919
۰
۳
Young Violets FK Austria Wien
Finished
۲۳:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۳
FC Liefering
Finished
۲۳:۰۰
Grazer AK
۲
۲
SV Lafnitz
Finished
۲۳:۰۰
FC Blau Weiss Linz
۴
۰
FC Dornbirn 1913
Finished
۲۳:۰۰
SC Austria Lustenau
۱
۳
SKU Amstetten
Finished
۲۳:۰۰
  Italy Serie B
AC Chievo Verona
۱
۰
Delfino Pescara 1936
Finished
۲۳:۳۰
Ascoli Calcio 1898 FC
۲
۴
Benevento Calcio
Finished
۲۳:۳۰
Cosenza Calcio
۳
۱
SS Juve Stabia
Finished
۲۳:۳۰
Trapani Calcio
۲
۰
FC Crotone
Finished
۲۳:۳۰
US Salernitana 1919
۱
۲
Spezia Calcio
Finished
۲۳:۳۰
US Cremonese
۲
۲
Pordenone Calcio
Finished
۲۳:۳۰
Frosinone Calcio
۱
۱
AC Pisa 1909
Finished
۲۳:۳۰
Virtus Entella
۲
۳
AS Cittadella
Finished
۲۳:۳۰
Venezia
۳
۱
Perugia Calcio Spa
Finished
۲۳:۳۰
AS Livorno
-
-
Empoli FC
Cancelled
۲۳:۳۰
  Norway 1st Division
Ranheim
۳
۲
Kongsvinger IL Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Tromsoe IL
۴
۲
Stjordals/Blink
Finished
۲۰:۳۰
Kfum Oslo
۰
۰
Asane Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Sogndal IL
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Stroemmen IF
۴
۰
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Oeygarden FK
۱
۱
Grorud IL
Finished
۲۰:۳۰
Jerv FK
۲
۲
Lillestrom SK
Finished
۲۳:۰۰
Ullensaker/Kisa
۲
۲
Hamarkameratene
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland Premier Division
Dundalk FC
۱
۱
ST Patricks Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Derry City
۰
۲
Sligo Rovers
Finished
۲۱:۱۵
Derry City
-
-
Dundalk FC
Cancelled
۲۳:۱۵
Shelbourne FC
-
-
Cork City FC
Cancelled
۲۳:۱۵
Waterford FC
-
-
ST Patricks Athletic
Cancelled
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers
-
-
Bohemians Dublin
Cancelled
۲۳:۳۰
  Australia A-League
Western Sydney Wanderers FC
۱
۰
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۴:۰۰
Western United FC
-
-
Wellington Phoenix FC
Cancelled
۱۴:۰۰
  China Chinese Super League
Jiangsu Suning FC
۰
۰
Shandong Luneng
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Professional FC
۱
۱
Henan Jianye
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga 1, Championship round
Fotbal Club Fcsb
۰
۲
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۲۳:۰۰
AFC Astra Giurgiu
-
-
Universitatea Craiova 1948 CS
Cancelled
۲۰:۱۵
  USA MLS is Back Tournament, Knockout stage
Philadelphia Union
۳
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۴:۳۰
  Estonia Premium Liiga
Nomme Kalju FC
۱
۱
Tartu JK Tammeka
Finished
۲۱:۰۰
JK Tallinna Kalev
۰
۳
FC Flora Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Bayern Munich
۱
۰
Olympique Marseille
Finished
۱۸:۳۰
FK Blansko
۲
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۳۰
SK Unicov
۱
۱
1.SK Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
FK Usti Nad Labem
۲
۱
FC Viktoria Plzen B
Finished
۱۵:۳۰
FC Nitra
۱
۱
FC Banik Ostrava
Finished
۲۱:۳۰
FC Pirin Blagoevgrad
۲
۰
FC Arda Kardzhali
Finished
۱۲:۰۰
Botev Plovdiv
۳
۰
FC Etar Veliko Tarnovo
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Kfar Shelem
۲
۰
Hapoel Tel Aviv FC
Finished
۱۰:۳۰
Sektzia Ness Ziona FC
۰
۰
Hapoel Petah Tikva FC
Finished
۱۰:۳۰
USV Siebing
۲
۴
Sv Ubelbach
Finished
۲۱:۳۰
Fehring 1947
۴
۳
FC Gleisdorf 09
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Katamon Jerusalem FC
۴
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
Finished
۱۰:۳۰
Maccabi Netanya FC
۲
۱
Maccabi Petah Tikva FC
Finished
۱۱:۰۰
PFK Beroe Stara Zagora
۴
۱
Hebar Pazardzhik
Finished
۲۰:۳۰
TUS Heiligenkreuz
۷
۰
SV Pachern
Finished
۲۱:۳۰
POFC Botev Vratsa
۳
۱
Kariana Erden
Finished
۲۰:۳۰
Bad Sauerbrunn
۰
۲
SC Neusiedl
Finished
۲۱:۳۰
SV Leobendorf
۱
۳
First Vienna FC
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Ra`anana FC
۲
۳
Hapoel Hadera
Finished
۱۱:۰۰
Spartak Myjava
-
-
Uhersky Brod
Cancelled
۲۰:۳۰
SV Wurmla
۰
۴
ASK Elektra
Finished
۲۰:۳۰
SC Kalsdorf
۷
۰
USV Gnas
Finished
۲۱:۳۰
Flavia Solva
۱
۴
SV Wildon
Finished
۲۱:۳۰
Sus Waltrop
۰
۲
TUS Haltern
Finished
۲۲:۰۰
TUS Harpen
۱
۰
Sf Stuckenbusch
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1, Playoffs
Red Bull Bragantino SP
۰
۲
SC Corinthians SP
Finished
۰۲:۳۰
Santos FC SP
۱
۳
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۵:۰۰
  Morocco Botola
RCA Raja Casablanca Athletic
۳
۱
CR Khemis Zemamra
Finished
۰۱:۳۰
  Serbia Superliga
FK Spartak Subotica
۳
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۲۱:۳۰
FK Tsc Backa Topola
۲
۲
FK Vojvodina
Finished
۲۱:۳۰
FK Mladost Lucani
۲
۱
FK Javor Ivanjica
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Pernambucano, Serie A1, Playoffs
Salgueiro PE
۳
۰
Afogados Ingazeira PE
Finished
۰۲:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Telavi
۰
۰
FC Merani Tbilisi
Finished
۲۱:۳۰
  Mongolia First League
Bch Lions
۱
۰
Tuv Buganuud
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland First Division
Athlone Town
۱
۳
Wexford
Finished
۲۳:۱۵
Galway United FC
۰
۲
Cabinteely FC
Finished
۲۳:۱۵
Bray Wanderers
۰
۰
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
University College Dublin
۰
۰
Longford Town
Finished
۲۳:۱۵
Drogheda United FC
-
-
Bray Wanderers
Cancelled
۲۳:۱۵
University College Dublin
-
-
Shamrock Rovers II
Cancelled
۲۳:۱۵
Wexford
-
-
Cabinteely FC
Cancelled
۲۳:۱۵
  Moldova Divizia Nationala
FC Milsami
۳
۱
FC Codru Lozova
Finished
۲۲:۰۰
  Australia Brisbane Capital League 3
Teviot Downs SC
۲
۲
Logan Village
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Amateur 3 Division West Group A
Masku
۳
۲
Tps Ii
Finished
۲۰:۰۰
  Lithuania II Lyga Pietu
FK Viltis Vilnius
۳
۲
FK Vidzgiris Alytus
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SV Woergl
۲
۱
SV Telfs
Finished
۲۲:۰۰
  Poland I Liga, Promotion Playoff
Warta Poznan
۲
۰
Radomiak Radom
Finished
۲۰:۱۰
  Finland Amateur 3 Division South 1
FC Pohu
۰
۱
KaPa Kapylan Pallo
Finished
۲۱:۴۵
Herto
۳
۵
Nups
Finished
۲۰:۳۰
  Australia U20 Queensland National Premier League
Redlands United FC
۰
۶
Brisbane Strikers FC
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Vyscha Liga, Women
Zhilstroy-1 Kharkiv
۲
۰
Voskhod Stara Mayachka
Finished
۱۲:۳۰
Pantery Uman
۰
۳
Yatran-Umanfermash Uman
Finished
۱۲:۳۰
Zhilstroy-2 Kharkiv
-
-
Mariupolchanka Mariupol
Cancelled
۱۶:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 2
North Brisbane FC
۳
۱
Bardon Latrobe
Finished
۱۵:۰۰
  Poland IV Liga
Ner Poddebice
۰
۳
Boruta Zgierz
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
IF Floeya
۲
۵
Floro
Finished
۱۹:۳۰
  Simulated Reality League Coupe de la Ligue SRL
Paris Saint Germain Srl
۳
۰
Olympique Lyonnais Srl
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Sergipano, Final Round
CS Sergipe SE
۲
۱
AO Itabaiana SE
Finished
۰۳:۴۵
  Simulated Reality League Copa Libertadores Playoffs SRL
SE Palmeiras SP Srl
۰
۲
America De Cali Srl
Finished
۰۵:۰۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۰
Rakvere JK Tarvas
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Viljandi JK Tulevik II
۳
۱
JK Piraaja Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia 3. Liga
Tatran Oravske Vesele
۳
۰
FK Cadca
Finished
۲۰:۰۰
  Kazakhstan Premier League
FC Kyzyl-Zhar SK
-
-
Kairat Almaty
Cancelled
۱۶:۳۰
Okzhetpes Kokshetau
-
-
FK Kaspyi Aktau
Cancelled
۱۶:۳۰
Taraz
-
-
Zhetysu Taldykorgan
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Astana
-
-
Shakhtyor Karagandy
Cancelled
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
FC Ordabasy
Cancelled
۱۶:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
America FC MG
-
-
AD Confianca SE
Cancelled
۲۳:۳۰
Figueirense FC SC
-
-
EC Juventude RS
Cancelled
۲۳:۳۰
CR Brasil AL
-
-
AA Ponte Preta SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Guarani FC SP
-
-
Avai FC SC
Cancelled
۲۳:۳۰
Botafogo FC SP
-
-
EC Vitoria BA
Cancelled
۲۳:۳۰
Parana Clube PR
-
-
Oeste FC SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Gremio Esportivo Brasil RS
-
-
CS Alagoano AL
Cancelled
۲۳:۳۰
Nautico PE
-
-
Cruzeiro EC MG
Cancelled
۲۳:۳۰
Sampaio Correa FC MA
-
-
Cuiaba EC MT
Cancelled
۲۳:۳۰
Chapecoense SC
-
-
Operario Ferroviario EC PR
Cancelled
۲۳:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 2 Reserve
North Brisbane Reserves
-
-
Bardon Latrobe
Cancelled
۱۳:۰۰
  Peru Primera Division, Clausura
Deportivo Llacuabamba
-
-
Club Sportivo Cienciano
Cancelled
۲۱:۳۰
Ayacucho FC
-
-
Academia Cantolao
Cancelled
۲۱:۳۰
Carlos Mannucci
-
-
Sport Boys Association
Cancelled
۲۱:۳۰
Atlético Grau
-
-
Alianza Lima
Cancelled
۲۱:۳۰
Deportivo Municipal
-
-
Sport Huancayo
Cancelled
۲۱:۳۰
Universitario De Deportes
-
-
FC Carlos Stein
Cancelled
۲۱:۳۰
EM Deportivo Binacional
-
-
Universidad Cesar Vallejo
Cancelled
۲۱:۳۰
Sporting Cristal
-
-
FBC Melgar
Cancelled
۲۱:۳۰
Cusco FC
-
-
UTC De Cajamarca
Cancelled
۲۱:۳۰
Alianza Universidad De Huanuco
-
-
CD Usmp
Cancelled
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید