0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
استقلال تهران
۲
۱
فولاد سپاهان
Finished
۲۱:۳۰
FC Nassaji Mazandaran
۱
۱
Persepolis FC
Finished
۱۹:۳۰
GOL Gohar Sirjan FC
۰
۰
فولاد خوزستان
Finished
۲۰:۱۵
پارس جنوبی جم
۰
۲
Shahin Bushehr FC
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie A
AC Milan
۳
۰
Cagliari Calcio
Finished
۲۳:۱۵
SSC Napoli
۳
۱
SS Lazio
Finished
۲۳:۱۵
Atalanta BC
۰
۲
FC Inter Milano
Finished
۲۳:۱۵
Brescia Calcio
۱
۱
UC Sampdoria
Finished
۲۰:۳۰
Juventus FC
۱
۳
AS Roma
Finished
۲۳:۱۵
  Belgium Cup
Club Brugge
۰
۱
Royal Antwerp FC
Finished
۲۳:۰۰
  Korea Republic K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Seongnam FC
۱
۲
FC Seoul
Finished
۱۴:۳۰
Incheon United FC
۱
۳
Gwangju FC
Finished
۱۵:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Rayyan
۰
۰
Al-Arabi Doha
Finished
۱۸:۰۰
Al-Sailiya
۲
۲
AL Shahaniya
Finished
۲۰:۱۵
  China Chinese Super League
Beijing Guoan FC
۱
۰
Wuhan Zall FC
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
۲
۲
Qingdao Huanghai FC
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J.League
FC Tokyo
۲
۳
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Shimizu S-Pulse
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۰
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۴
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۰
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus
۰
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
Vegalta Sendai
۰
۱
Yokohama F Marinos
Finished
۱۳:۳۰
  Ireland Premier Division
Shamrock Rovers
۳
۱
Finn Harps
Finished
۲۰:۳۰
Shelbourne FC
۰
۱
Waterford FC
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers
-
-
Finn Harps
Cancelled
۲۳:۱۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Tbilisi
۱
۰
FC Chikhura Sachkhere
Finished
۲۱:۰۰
FC Locomotive Tbilisi
۱
۲
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۲۲:۰۰
  Norway Eliteserien
Sandefjord Fotball
۲
۱
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
SK Brann
۱
۲
Valerenga IF
Finished
۲۳:۰۰
  Scotland Premiership
Aberdeen FC
۰
۱
Glasgow Rangers
Finished
۱۶:۰۰
Hibernian FC
۲
۱
Kilmarnock FC
Finished
۱۸:۳۰
ST Mirren
۱
۰
Livingston FC
Finished
۱۸:۳۰
Dundee United
۱
۱
ST Johnstone FC
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Superliga
FK Radnicki Nis
۳
۰
FK Metalac Gornji Milanovac
Finished
۲۲:۰۰
FK Napredak Krusevac
۱
۳
FK Partizan
Finished
۲۰:۰۰
FK Crvena Zvezda
۳
۰
FK Novi Pazar
Finished
۲۲:۰۰
FK Cukaricki
۳
۰
FK Indjija
Finished
۲۲:۰۰
FK Proleter Novi Sad
۲
۰
FK Rad
Finished
۲۲:۰۰
FK Vozdovac
۱
۳
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۲:۰۰
FK Macva Sabac
۱
۰
OFK Backa Palanka
Finished
۲۲:۰۰
  Korea Republic K-League 2
Suwon FC
۱
۲
Ansan Greeners FC
Finished
۱۵:۳۰
Jeju Utd
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
Chungnam Asan FC
۱
۲
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Esperance Sportive De Tunis
۲
۱
AS Soliman
Finished
۲۱:۳۰
CA Bizertin
۰
۰
US Ben Guerdene
Finished
۲۰:۳۰
JS Kairouanaise
۱
۳
Etoile Sportive DU Sahel
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia Croatia Cup
HNK Rijeka
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۲۳:۰۰
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
۲
۱
IFK Mariehamn
Finished
۱۸:۳۰
HJK Helsinki
۲
۲
Kuopion Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
Tampereen Ilves
۲
۲
Hifk
Finished
۱۸:۳۰
Seinajoen JK
۱
۱
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۸:۳۰
Rovaniemen Palloseura
۲
۳
Turun Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia & Herzegovina Premijer Liga
HSK Zrinjski Mostar
۱
۰
FK Olimpic Sarajevo
Finished
۲۲:۳۰
FK Zeljeznicar
۳
۰
FK Velez Mostar
Finished
۲۳:۰۰
FK Borac Banja Luka
۶
۰
FK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۲۰:۳۰
FK Sloboda Tuzla
۱
۱
FK Radnik Bijeljina
Finished
۲۰:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
NK Maribor
۸
۱
ND Beltinci
Finished
۲۱:۳۰
RAA Louvieroise
۱
۰
Rcs Brainois
Finished
۲۳:۰۰
Ujpest FC
۱
۱
Diosgyori VTK
Finished
۱۷:۳۰
Eintracht Frankfurt
۱
۱
AS Monaco FC
Finished
۲۰:۳۰
FK Mlada Boleslav
۲
۳
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۵:۳۰
FC Hertha 03 Z.
۳
۱
Berliner AK 07
Finished
۱۵:۳۰
Spusu SKN St. Polten
۱
۱
SK Lisen
Finished
۲۰:۳۰
USK Anif
۸
۰
SV Strasswalchen
Finished
۱۲:۳۰
VfL Bochum
۲
۲
TUS Haltern
Finished
۱۶:۳۰
Hellas Kagran
۸
۴
Sv Gablitz
Finished
۲۰:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
۳
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۱۲:۳۰
1.SK Prostejov
۶
۰
FC Viktoria Otrokovice
Finished
۱۲:۳۰
Tj Slovan Velvary
۲
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۳:۰۰
Legia Warszawa II
۰
۰
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Finished
۱۳:۳۰
Ks Blonianka Blonie
۱
۲
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۳:۳۰
FK Teplice
۰
۱
FC Hradec Kralove
Finished
۱۳:۳۰
SV Zulte Waregem
۲
۱
KAA Gent
Finished
۱۳:۳۰
FK Mlada Boleslav
۴
۲
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۳:۳۰
AC Sparta Prague
۵
۰
FC Mas Taborsko
Finished
۱۳:۳۰
Sturm Graz (A)
۲
۲
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest FC
۲
۰
SKF Sered
Finished
۱۹:۳۰
FK Pardubice
۱
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
Gjorce Petrov
۱
۰
Fk Sloga Vinica 1934
Finished
۲۰:۰۰
NK Brezice 1919
۲
۳
NK Krka
Finished
۲۲:۰۰
Slovacko B
۱
۱
Fc Zbrojovka Brno B
Finished
۱۲:۳۰
Blau Weisse Jungs Linz
۰
۰
Sv Ried Ii
Finished
۱۲:۳۰
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
۱
۱
SK Sigma Olomouc B
Finished
۱۳:۰۰
FK Banik Sokolov
۰
۲
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۳:۰۰
FC Slovan Rosice
۲
۰
FK Hodonin
Finished
۱۳:۳۰
FK Prepere
۲
۱
FC Slovan Liberec
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Saarbrucken
۵
۲
FSV Frankfurt 1899
Finished
۱۶:۳۰
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
۳
۲
FC Differdange 03
Finished
۲۰:۳۰
Mladost Zdralovi
۲
۱
NK Vrbovec
Finished
۲۰:۳۰
FC Stadlau
۱
۳
SC Team Wiener Linien
Finished
۲۰:۳۰
Gallspacher Sk
۱
۷
FC Wels
Finished
۲۱:۰۰
FC Tubize
۳
۰
Crossing Schaerbeek
Finished
۲۱:۳۰
FK Bregalnica Stip
۰
۲
FK Shkendija
Finished
۲۲:۰۰
Acs Viitorul Selimbar
-
-
LPS Cetate Deva
Cancelled
۱۱:۳۰
PFC Lokomotiv Mezdra
-
-
FC Chavdar Etropole
Cancelled
۱۲:۰۰
FK Sindelic Beograd
۲
۰
FK Teleoptik
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovan Rosice
-
-
FC Vysocina Jihlava
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Slovan Liberec
-
-
MFK Chrudim
Cancelled
۱۳:۳۰
1. FC Wulfrath
۰
۳
SSVg Velbert
Finished
۱۳:۳۰
AS Trencin
۰
۳
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Finished
۱۴:۳۰
FC Vsetin
۲
۰
FC Brumov
Finished
۱۶:۳۰
Rayong FC
۱
۳
Chonburi FC
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV
۳
۲
FC Kray
Finished
۱۶:۳۰
VSG Altglienicke
۷
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۱۶:۳۰
Turk Gucu Friedberg
-
-
FC Bayern Alzenau 1920
Cancelled
۱۶:۳۰
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
-
-
FC Dordrecht
Cancelled
۱۷:۰۰
FSV Duisburg
۲
۵
Msv Dusseldorf
Finished
۱۷:۳۰
NAC Breda
-
-
SC Heerenveen
Cancelled
۱۷:۳۰
Wiener Sport Club Reserve
۰
۶
Fc Olympique Klosterneuburg 05
Finished
۱۷:۳۰
SG Rot-Weiss Frankfurt
۳
۳
Sv Rot-weiss Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
Tus Hornau
۱
۴
Tus Dietkirchen
Finished
۱۸:۰۰
PFC Minyor Pernik
۱
۱
PFC Vihren Sandanski
Finished
۱۹:۳۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
۰
۶
OGC Nice
Finished
۱۹:۳۰
GFK Ohrid
۰
۲
FC Struga Trim Lum
Finished
۲۰:۰۰
FK Sloboda Uzice
-
-
Fk Macva 1929 Bogatic
inprogress
۲۰:۰۰
FC Tsarsko Selo Sofia
-
-
Strumska Slava
inprogress
۲۰:۰۰
SK Rapid Wien
۴
۱
ASV Drassburg
Finished
۲۰:۰۰
FK Akademija Pandev
-
-
GFK Tikvesh 1930
inprogress
۲۰:۱۵
Nk Tomislav
۰
۶
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۰:۳۰
FK Zvezdara
۲
۳
Omladinac Novi Banovci
Finished
۲۰:۳۰
FK Rabotnicki Skopje
۱
۰
FC Borec Veles
Finished
۲۰:۳۰
Puskas Akademia FC
-
-
SK Slovan Bratislava
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Becej 1918
۳
۰
FK Radnicki Zrenjanin
Finished
۲۰:۴۵
HNK Hajduk II
-
-
NK Zagora
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SV Wals-Grunau
-
-
USC Eugendorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Superettan
Ljungskile SK
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۲۰:۰۰
AFC Eskilstuna
۱
۱
Osters IF
Finished
۲۰:۰۰
GIF Sundsvall
۱
۴
Degerfors IF
Finished
۲۰:۰۰
  Mexico Liga MX, Apertura
Puebla FC
۱
۱
Cruz Azul
Finished
۰۵:۰۰
FC Juarez
۱
۰
Necaxa
Finished
۰۷:۰۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۲
۰
Sydney FC
Finished
۱۱:۳۰
  USA USL, Championship
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Charleston Battery
Finished
۰۴:۰۰
  USA MLS is Back Tournament, Knockout stage
Orlando City SC
۱
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Sportivo Luqueno
۰
۱
Club River Plate Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
General Diaz
۱
۱
12 De Octubre De Itaugua
Finished
۰۳:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Orebro SK
۱
۲
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Djurgardens IF
۳
۱
BK Hacken
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga 1, Relegation round
FC Viitorul Constanta
۰
۳
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
Finished
۲۰:۳۰
ACS FC Academica Clinceni
۰
۲
AFC Hermannstadt
Finished
۱۸:۰۰
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
-
-
FC Dinamo Bucuresti 1948
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Romania Liga 1, Championship round
FC Botosani
۴
۱
CS Gaz Metan Medias
Finished
۲۳:۰۰
  Estonia Premium Liiga
JK Narva Trans
۱
۰
FC Kuressaare
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna JK Legion
۰
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۱۷:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
CS Petrocub Hincesti
۱
۰
FC Sfintul Gheorghe
Finished
۲۲:۰۰
FC Floresti
۰
۱
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 1
The Lakes
۱
۰
AC Carina
Finished
۰۹:۵۰
  Brazil Pernambucano, Serie A1, Relegation Round
Decisao PE
۰
۳
SC Recife PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AAD Vitoria Tabocas PE
-
-
Petrolina PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Banga Gargzdai
۱
۱
FK Riteriai
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano, Playoffs
Botafogo FC PB
۲
۰
Treze FC PB
Finished
۰۵:۰۰
Sousa EC PB
-
-
Campinense PB
Cancelled
۰۳:۴۵
  Russia Football National League
FC Chertanovo Moscow
۱
۲
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Bryansk
۰
۱
FC Orenburg
Finished
۱۸:۳۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
FC Fakel Voronezh
۱
۰
FK Akron Tolyatti
Finished
۱۹:۳۰
FC Irtysh Omsk
۱
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۱
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۱۵:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
۰
۰
Veles Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FC Alania Vladikavkaz
۲
۴
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۲۰:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۳
۰
FK Krasnodar-2
Finished
۱۹:۳۰
  Norway Toppserien, Women
Kolbotn
۲
۱
Roea
Finished
۱۷:۳۰
Arna-Bjornar
۰
۳
Valerenga IF
Finished
۱۶:۰۰
Lyn
۲
۳
LSK Kvinner
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa do Nordeste, Knockout stage
Ceara SC CE
۳
۱
EC Bahia BA
Finished
۲۳:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Moss FK
۰
۲
Alta IF
Finished
۱۸:۳۰
Kjelsas
۰
۱
Eidsvold TF
Finished
۱۸:۳۰
Tromsdalen Uil
۰
۰
Hodd IL
Finished
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۱
Skeid Fotball
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Sotra SK
۳
۰
Notodden FK
Finished
۱۶:۳۰
Arendal
۰
۱
Vard Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
Bryne FK
۵
۰
Fram Larvik
Finished
۱۸:۳۰
Baerum
۱
۲
Flekkeroy
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SC Imst 1933
۸
۱
SV Hall
Finished
۲۰:۳۰
FC Wacker Innsbruck II
۲
۲
FC Kufstein
Finished
۱۸:۳۰
FC Kitzbühel
۰
۱
SVG Reichenau
Finished
۲۰:۳۰
  Mongolia First League
Khoromkhon FC
۴
۰
Khovd Western
Finished
۰۹:۳۰
Khukh Chononuud
-
-
Khan-uul
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Brisbane Premier League Reserve
The Gap Reserve
۲
۳
Centenary Stormers
Finished
۰۹:۳۰
  Mongolia Premier League
Ub Mazaalainuud
۰
۳
Anduud City
Finished
۱۵:۳۰
Fc Ulaanbaatar
۶
۰
Gepro Fc
Finished
۱۲:۳۰
  Croatia First League Women
Viktorija
۰
۱
Znk Katarina Zrinski
Finished
۲۱:۰۰
Znk Neretva
۶
۰
Znk Lepoglava
Finished
۲۱:۰۰
Znk Split
۳
۰
Znk Dinamo
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Mineiro, Modulo I, Trofeu Inconfidencia
Cruzeiro EC MG
۳
۰
CA Patrocinense MG
Finished
۲۲:۰۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
AC Milan Srl
۱
۲
Cagliari Srl
Finished
۱۲:۳۰
Juventus Turin Srl
۲
۰
AS Roma Srl
Finished
۱۲:۳۰
Brescia Calcio Srl
۲
۴
UC Sampdoria Srl
Finished
۱۲:۳۰
SSC Napoli Srl
۰
۲
SS Lazio Srl
Finished
۱۲:۳۰
Atalanta Srl
۱
۱
FC Inter Milano Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Lithuania II Lyga Pietu
FK Silas
۶
۲
FK Utenis Utena
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Keila JK
۱
۲
Voru FC Helios
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Amateur 3 Division West Group A
Turun Pallokerho
۵
۱
Tove
Finished
۱۷:۴۵
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Managua
۲
۱
Cd Junior De Managua
Finished
۲۱:۳۰
  England FA Cup
Arsenal FC
۲
۱
Chelsea FC
Finished
۲۱:۰۰
  Australia West State League Division 1
Forrestfield United
۱
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games, Women
SK Sturm Graz
۷
۰
Znk Maribor
Finished
۱۶:۰۰
SC Sand
۳
۰
BSC Young Boys
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J.League 2
Fagiano Okayama
۱
۲
FC Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
FK Radnicki 1923
۱
۳
FK Rad Beograd
Finished
۱۳:۳۰
OFK Belgrade
-
-
FK Internacional
Cancelled
۱۲:۳۰
FK Brodarac
۶
۱
Rfk Novi Sad
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1
Runaway Bay
۵
۰
Mudgeeraba
Finished
۱۰:۳۰
Musgrave
-
-
Bond Bullsharks
Cancelled
۱۰:۳۰
  Slovakia Slovensky Pohar
SK Kmetovo
۲
۳
Tj Velke Lovce
Finished
۱۹:۳۰
FK SK Danubia Hruby Sur
۰
۴
Slovan Most Pri Bratislave
Finished
۱۹:۳۰
Nmsk 1922 Bratislava
۱
۰
Domino Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga
MFK Vranov Nad Toplou
۲
۱
MSK Spisske Podhradie
Finished
۱۹:۰۰
FK Humenne
۱
۱
SK Odeva Lipany
Finished
۱۹:۰۰
Spisska Nova Ves
۱
۱
1.fk Svidník
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Ykkonen
Vaasan Palloseura
۴
۱
KPV Kokkola
Finished
۱۸:۳۰
Ekenas Idrottsforening
۰
۱
FC Ktp Kotka
Finished
۱۷:۳۰
Mypa Myllykoski
۰
۰
AC Kajaani
Finished
۱۸:۳۰
AC Oulu
۲
۱
FF Jaro
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Paide Linnameeskond III
۳
۰
Pohja-Sakala
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 1 Reserve
The Lakes
۲
۲
AC Carina Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Virginia United Reserve
-
-
MT Gravatt Hawks FC
Cancelled
۱۰:۳۰
  Australia U20 Western Australian Premier League
Bayswater City SC
۳
۲
Perth Glory FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Gold Coast Premier League Reserve
Surfers Paradise
۴
۰
Broadbeach United
Finished
۰۷:۱۵
  Brazil Sergipano, Final Round
AD Confianca SE
۱
۰
AD Frei Paulistano SE
Finished
۲۳:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev
۸
۰
Nomme Kalju FC
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
FC Lauterach
۲
۱
Dornbirner SV
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior, Playoffs
AA Internacional Limeira SP
۱
۲
Guarani FC SP
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Rostov Region Championship
Fk Bataiysk-2018
-
-
Ooo Kalinina
Cancelled
۱۸:۳۰
Ska-2-Dgtu Rostov On Don
۱
۲
FC Azov
Finished
۱۸:۳۰
FC Novoshakhtinsk
۲
۲
Chayka M Peschanokopskoe
Finished
۱۸:۳۰
Forte-m Taganrog
-
-
Rostselmash-m Rostov On Don
Cancelled
۱۹:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 1
FC Finnkurd
۱
۳
Sexypoexyt
Finished
۱۷:۴۵
  Simulated Reality League FA Cup SRL
Arsenal FC Srl
۰
۲
Chelsea FC Srl
Finished
۱۷:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
-
-
Geylang International FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Young Lions FC
-
-
Balestier Khalsa FC
Cancelled
۱۴:۰۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
MPS/Atletico Malmi
۰
۰
Ponnistajat
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
JK Sillamae Kalev
۱
۱
Jogeva SK Noorus 96
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Fc
۸
۰
Druk Stars FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia West State League Division 1, Reserve
Forrestfield United SC
-
-
Joondalup Utd FC
Cancelled
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
۳
۲
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Seongnam FC (SRL)
۱
۰
FC Seoul (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Incheon United FC (SRL)
۵
۲
Gwangju FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Musgrave Reserves
-
-
Bond Bullsharks
Cancelled
۰۸:۱۵
Runaway Bay Reverse
-
-
Mudgeeraba Reserve
Cancelled
۰۸:۱۵
  Ireland First Division
Cobh Ramblers
-
-
Galway United FC
Cancelled
۲۲:۳۰
Longford Town
-
-
Athlone Town
Cancelled
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید